TÝMY 2019

KK-DANCE ŠUMPERK

Tým, který je u nás vždy spokojený a šťastný! Letos opět přijedou v plném počtu  

MAŽORETKY BÍLOVEC

Mažoretky Bílovec jdou letos do své 26 sezóny, z toho pouze 6 let jezdíme na soutěže.

Asociaci IMC pod vedením Jany Defeldové - která je součástí mezinárodní asociace IAM, jsme si s děvčaty vybraly i v letošním roce, protože upřednostňujeme kvalitní soutěž s přátelskou atmosférou. A možnost postupu na 16th European Championship of Majorette sport v Maďarsku je pro nás výzvou

KIRA HAVÍŘOV

Tým mažoretek, který vznikl 1.září roku 2017. Tehdy začínaly s počtem 14ti mažoretek, dnes jich je 29. Pomalu ale jistě se rozrůstají. Pod vedením dvou trenérek Niki a Káji si plní své sny. 

V loňském roce se se svými sóloformacemi zúčastnily poprvé soutěže IMC v Dubňanech a chystají se zde i letos. Už teď se nemůžou dočkat, až se zase uvidí se všemi mažoretkami, které na tuto skvělou soutěž jezdí.  

MAŽORETKY ROYAL

Podujatia v Dubňanoch sa už po tretí-krát zúčastní aj Slovenský súbor mažoretky ROYAL. Súbor vznikol v roku 2010, kedy začínali s malým počtom ambicióznych dievčat. Dnes pod vedením Petronely Plazákovej a Terezy Černej v tomto súbore pôsobí 68 detí. Tieto dievčatá sa pravidelne zúčastňujú domácich aj medzinárodných súťaží.

Medzi ich úspechmi spomeniem tituly Majster Slovenska a I. Vicemajster Európy a množstvo zlatých, strieborných aj bronzových medailí z rôznych Slovenských a zahraničných súťaží. 

Zmyslom všetkých týchto aktivít, ako aj účelom súboru Royal je viesť deti k športu, učiť ich kolektivizmu, zodpovednosti, vytrvalosti, zanietenosti a všeobecným hodnotám športu v duchu fair-play. 

FANTASY PŘEROV

Fantasy Přerov je sportovní oddíl, který se věnuje mažoretkovému sportu. Od svého vzniku v roce 2014 se trenérky se svými svěřeňkyněmi připravují na každoroční postupové soutěže a připravují sestavy s náčiním baton i pompom. S těmito sestavami soutěží v asociacích IMC a IAM s cílem postoupit na Mistrovství Evropy. Z těchto soutěží si dovezly několik titulů mistrů Evropy. 

Ani letos si nenechají Fantasky tuto úžasnou a přátelsky naladěnou soutěž v Dubňanech ujít, a představí více než 30 formací pro rok 2019. 

BRUMBYHO MAŽORETKY

Před 4 lety jsem založila kroužek mažoretky. Kroužek máme pod Domem dětí a mládeže v Bylnici. Na začátku do kroužku chodilo 12 děvčat, postupně jak jsme se dostávaly do povědomí veřejnosti, tak se kroužek rozšiřoval každým rokem. Momentálně kroužek navštěvuje cca 50 děvčat. Děvčata jsou rozdělené do věkových kategoriích (mini mažoretky, kadetky, juniorky). Letos ke skupinovým choreografiím máme i 7 sólistek, jedno duo a trio formaci.

Holky tancují především pro radost, společně tvoří skvělou partu. Každý náš společný rok je plný zážitků a nových přátelství. Od začátku se snažím, aby holky chodily co nejvíce vystupovat a aby ukázaly co vše umí.